| Summer4Party a întrebat:

Am o intrebare pentru fete.
Majoritatea baietilor cand se uita la o fata din fata se uita la sani si din spate la fund pentru unii conteaza cat de mari sunt pentru altii nu. Dar va intreb pe voi fetele de ce pentru voi conteaza fundul la baieti am auzit la multe fete ca si baietii trebuie sa aiba fund.
Noi ne uitam la fete pentru ca vrem sa punem mana si pentru ca avem acel instinct, gandire atunci cand ne uitam la fundul unei fete ne gandim si la prostii laughing dar pe fete nu le inteleg.
Va rog lamuritima.

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Când un băiat se uită la fundul unei fete, deja şi-o imaginează în Doggy Style.
Când o fată se uită la fundul unui băiat, e doar curiozitate. Pură distracţie.Şi fetele mai ating funduri bombate.

| EmanuelKant a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Ce prostii poti sa zici.

| shadow72 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Nu neaparat... bai baietii sunt animale recunosc dar nu suntem chiar asa obsedati.adica suntem dar nu asa rau laughing)

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru shadow72):

Dar la vă gândiţi?
Că e fusta prea lungă, ori prea scurtă?
La culoare : hmh...roşie,era mai drăguţă albastră.
Frumoase picioare.
Şi voi sunteţi cei drăguţi?

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru EmanuelKant):

În cazul acesta, aştept o afirmaţie pozitivă, care să avantajeze bărbaţii, monsieur Kant.

| shadow72 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Mai da... cand suntem undeva si e monotonie ne fug ochii ma fund si sani..ca na. oameni suntem.
dar cand suntem sa spunem intr-un grup cu voi, la o masa ceva, o sa observi ca nu stam ca prostii si ne holbam in decolteu si incercam sa comunicam cu voi.deci nu suntem asa trogloditi cum ne crede lumea

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru shadow72):

Şi nu eşti cinic?
Când eşti la masă cu ea, eşti drăguţ.
Când o vezi singură, comentezi cu băieţii.

| shadow72 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Depinde cum vezi tu problema aici... daca vorbim despre "ea"...adica fata care imi e prietena sau prietena nu vorbesc chestii gen corpul ei cu baietii.
In schimb cand suntem undeva si pe langa noi trec 50 de fete necunoscute iti dai seama ce discutii ies.
incerc sa spun ca exista o limita intre fete si fetele care sunt in cercul nostru de prieteni.iti dai seama ca nu imi permit sa vorbesc in numele tuturor baietilor mai ales ca exista unii careviseaza doar sex
sa stai la masa cu ea si sa razi cu ea apoi sa discuti ce sani/fund avea e putin aiurea...dar se practica cu toate ca e o prostie

11 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Pentru mine nu conteaza fundul.

| RAY a răspuns:

Ne uitam pentru ca acolo era vaginul in trecut cand mergeam in patru labe, aia nea ramas in genetica, fetele nu se uitati in vechi acolo nu cunosc vreo primata sa faca asa ceva

| Suck a răspuns:

Astea ar fi in stare sa se uite la tine si cand te caci.

| Gabriela_Georgiana_1995 a răspuns:

La aceasta intrebare nu stiu sa raspund! Este ceva prostesc! Cum sa te uiti la fundul unui baiat/barbat? Din punctul meu de vedere nu conteaza fundul!