| 777eSpirituales777 a întrebat:

happy
Mereu l-am simtit pe DUMNEZEU in inima mea, inca de mica. Si cand ma rog LUI am o stare ciudata si simt un fel de fluturasi in burtica. Ce poate sa fie? happy
Am vorbit cu profesoara si mi-a spus ca asa ne arata Dumnezeu ca e prezent cand ne rugam lui.
Multumesc pentru raspunsuri. happy happy happy

10 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Înseamnă că prețuiești foarte mult momentul în care te rogi. Ești de apreciat pentru ca faci acest lucru. Bravoo.

| Mayhem666 a răspuns:

Trolling ieftin, esti exact ca :

https://www.facebook.com/georgiana.ardelean.7?fref=ts

Mi-am dat seama ca esti un troll, nu este nevoie sa mai te prefaci.

| 777eSpirituales777 explică (pentru Mayhem666):

Buna!
Nu stiu ce legatura are siteul ala cu intrebarea mea. Nu eu sunt acolo. Pe mine ma cheama Andreea. happy
Multumesc pentru raspuns. Pa pa. happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

Citeste cu atentie raspunsul meu dat mai sus : "esti exact ca", nu am spus niciodata ca esti acea persoana, am spus ca esti la fel ca acea persoana, este o diferenta.

| 777eSpirituales777 explică (pentru Mayhem666):

Buna!
Mersi pentru compliment. happy
Pa pa.

| TrăieşteClipa a răspuns:

L-ai simtit pe domnul zeu in inima acum il simti in burta?
Daca lingi doua cateva icoane o sa simti si ficatul.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ori esti troll ori ai 12 ani. Sper totusi ca 12 ani.

| Iunix a răspuns:

Dacă-l simți pe Dumnezeu în inima ta vezi să nu ai Dirofilarioza ( viermi în inimă ).

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Si fanii simt fluturasi in burtica atunci cand merg la concerte deci nu inseamna ca il simt pe dumnezeu ei atunci.

| GoldandSilver a răspuns:

Continua sa te rogi si sa-l iubesti pe D-zeu si pe aproapele tau!