| anonim_4396 a întrebat:

De ce de mereu conversatia mea cu el se oprea la "buna.ce mai faci?"? adica mereu asa era... uneori incercam sa mai sa mai continui si eu dar nu prea reuseam nici eu sad si pana la urma am ajuns sa nu mai vorbim straight face Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

E simplu, emotii. Nu e nevoie sa discutati despre fizica cuantica, ci sunt de ajuns chestiuni banale. Legat de asta, am vazut de curand un film numit "she's the man" parca, in care el era emotiv si avea probleme in a conversa cu fetele, iar ea il sfatuieste sa o intrebe daca ii place branza. happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand nu ai nimic in comun, nu prea ai ce discuta.

| December a răspuns:

Sunte-ti timizi amandoi sau nu aveti nimic in comun. Sau si una si alta.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Si eu am trecut de curand prin asta, acum baiatul nici un simplu ''Buna!'' nu mai imi spune... Si eu la fel ca tine incercam s-a deschis subiete, dar am realizat ca nu avem nimic in comun...
Trebuie sa il uiti, oricat de greu va fi ( si crede-ma va fi greu )