| bobocel12 a întrebat:

De ce doare prima oara?

Răspuns Câştigător
| FelixAndrei a răspuns:

Depinde si cu cine o faci prima oara. Ce varsta ai tu si el. Cat o ai tu si cat o are el.

... Apoi, cel mai mult si mai mult conteaza de calitatea preludiului.

Funda?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa este normal să doară atâta timp cât se rupe ceva care e o membrană, fie sau nu vascularizată.
Coaja de la o bubiță de ce doare? Zona nu este complet vindecată. Așa și aici, după deflorare, se cicatrizează și nu va mai durea.
Pa, pa.

| Castiel a răspuns:

Pai prostia doare mereu nu doar prima oara.

| alex16tm a răspuns:

Pentru ca femeia merita sa o doara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice inceput este greu. Ajungi la placere, dupa ce treci prin durere.

| CioncuIonut1990 a răspuns:

Depinde cum o faci!
:d

| AnonymTPU a răspuns:

De stramta ce e.