| anonim_4396 a întrebat:

De ce e asa de incapatanat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece si tu esti indaratnica.

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, uite barbatii au si ei personalitatea lor cum avem si noi femeile personalitatea noastra, dar sa stii ca uneori aceasta incapatanare a lor se schimba in bine, asta bineinteles depinde si de tine cum abordezi problema pusa de el si cum reactionezi atunci cind el reactioneaza asa.Parerea mea este sa lasi sa se incapataneze pina va vedea ca nu-l prea bagi in seama si ai sa vezi ca se va schimba.

assiris
| assiris a răspuns:

D'aia...
De fapt cine e?

tundenana
| tundenana a răspuns:

Nu pot dau un sfat... sau nu pot sa ajut pe cineva daca nu e explicita intrebarea... poate reformulezi intrebarea... de ce s-a incapatanat, si eu sunt incapatanata de felul meu si poate nu e bine insa nu tot timpul este un dezavantaj acesta calitate fie buna sau rea... poate avea dreptate poate nu... asa nu stiu ce sa spun decat ca intrebarea asta nu are nici un sens in acest context...

| MiKuTzZzA a răspuns:

Pentru ca "poate" u te porti foarte frumos cu el...il alinti...sau eu stiuc e ii faci...si el crede ca esti moarta dupa el...si vrea sa vada daca poate sa te faca sa faci u ce zice el... u lasa'l cu incapatanarea lui...ca pana la urma o sa vada...nu'i da atata atentia...fi mai nepasatoare cu el:*