| VrRos780 a întrebat:

De ce fetele mai urate sunt mai deschise și cele frumoase sunt inabordabile?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cele urate sunt mai accesibile la toti baietii obisnuiti, posibil chiar uratii, fiindca-s consitente ca nu pot concura cu cele frumoase.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Nici cele frumoase nu se considera frumoase fiindcă se culca cu toți boschetarii, în loc cu un baiat care se respecta

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Asta-i doar parerea ta de misogin frustrat, care oricum bati campii fara sa ai habar ce spui.

| dullcat a răspuns:

Fiecare isi impune standarde subiective in functie de perceptia asupra propriei persoane.

| LordCristobal a răspuns:

Pai cele urate nu au multe pretentii pentru ca stiu ca daca ar ridica multe pretentii nu si-ar mai gasi niciun iubit.Si sunt si ele constiente ca nu au un aspect fizic fain asa ca primesc orice barbat in viata lor.
La alea frumoase altfel sta treaba. Fetele frumoase sunt mai inabordabile pentru ca sunt constiente ca pot atrage barbati oricand si prin urmare sunt mai selective.

| VrRos780 explică (pentru LordCristobal):

Chiar și femeile urate pot găsii un bărbat frumos foarte rapid.Pe când un bărbat urat nu poate avea pretentii nici la o femeie urata măcar.
Femeile frumoase sunt selective? Pana la al doilea shot în club, după le *** cine vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretențiile fac diferența.

Răspuns utilizator avertizat
| Darius2122 a răspuns:

Pentru ca este la fel ca la mașini. Mașinile murdare merg pe orice fel de drum, pe când cele nou stau la magazin, nu te apropii de ele decât dacă ai portofelul plin. ( Asta e doar o gluma) Fetele frumoase sunt cele care au sufletul frumos nu neapărat exteriorul.
Depinde și de abordare... fetele sunt ca melcii, dacă aud melodii plăcute se deschid în afara cochiliei, dacă nu le place ceea ce aud se ascund în cochilie. Asa ca atenție mare la ceea ce transmiți unei fete. Adică florile sunt fragile nu poți sa le ții oricum ci cu mare grijă.