| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, de ce toate fetele urate au iubit iar cele frumoase sunt singure?

Răspuns Câştigător
| BAD17 a răspuns:

Toate astea se întâmpla pentru ca virginica vaca grasa se crede frumoasa când ea e urâta

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e chiar asa, alea frumoase pot avea multi iubiti temporari de slaba calitate si cele urate nimeresc dar nu toate. De fel regula e asa, frumoasa urat & urat frumoasa.

| RAY a răspuns:

Pentru ca cele frumoase au pretenti mai mari, de asta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca sunt disperate, nu stiu.
Nu prea am facut recensamantul fetelor urate, eu vad oameni singuri din toate categoriile.

| Eireann a răspuns:

Unii baieti se simt intimidati de fetele frumose. Se gandesc "nu se uita aia la mine" asa ca nici nu se straduiesc sa o abordeze. Incearca cu cele mai putin frumoase, ca in opinia lor alea nu au standarde asa ridicate (nu e neaparat adevarat). O alta explicatia e ca pentru unii barbati e prea stresant sa aiba o iubita frumoasa - tot timp se gandesc ca alti barbatii se uita dupa ea, ca incearca sa o atraga, se gandesc ca ea poate mereu sa gaeasca altul mai frumos/bogat/ atragator si o sa ii lase deci prefera una mai putin frumoasa ca aia nu are asa multe variante. E gresit sa spui ca fetele frumoase nu au character frumos sau nu sunt destepte sau amuzante - e doar ca in general barbatii nu isi bat capul cu detaliile astea daca fata e frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| 90210 a răspuns:

Pentru ca noi fetele astea mai "urate" avem si personalitate. Nu ne bazam doar pe aspectul fizic. Oricum frumusetea e ceva subiectiv. Eu pot sa spun ca o fata mi se pare superba si tie sa ti se para o sperietoare de ciori.

| mariuscdrz a răspuns (pentru 90210):

Exact. Frumusetea unei sta si in caracter, nu doar in aspectul fizic.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru 90210):

Daca sunteti urate trebuie sa va consolati si voi cu ceva si bagati scuza cu caracterul

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru mariuscdrz):

Asta doar in filme

| 90210 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Din cauza gandirii asteia de rahat n-ai iubit laughing))) Daca tu crezi ca doar aspectul fizic duce la o relatia trainica si frumoasa...bafta!

| Silwian a răspuns:

Uratele sunt mai usor de.manipulat! Si toata lumea si le doresc!)))
Alea frumoase sunt ca cireasa de pe tort! Te bucuri de ele doar trei zile! Le ....beeep beeep si apoi le lasi si altora!)))