| ady12311 a întrebat:

De ce imi dau drumu repede cand fac sex? sunt baiat am 19 ani!

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Realist. nu rau. cat timp nu sufera medical de ejaculare precoce tine de cat de putin isi cunoaste corpul. exercitii kegel (da, ca femeile) sunt geniale pentru problema asta; benzocaina e buna; laba de dinainte face al2lea numar sa tina mult. mai vrei alte solutii de pe primul link pe google la search?

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Ca esti pampalau si nu stii sa iti controlezi propriul corp.

| TeckTonik997 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Nu fi rau...

| TeckTonik997 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Pai unii zic ca e de la masturbarea facuta la varste prea fragede sau prea multa. Dar eu nu cred asta, adica daca nu ma masturbez gat mult mai repede decat daca am facut-o cu o zi inainte. E un lucru normal, daca esti plin, gati repede si pe langa asta masturbarea scade sensibilitatea penisului. Nici o femeie nu iti poate oferi strangerea si viteza pe care o ai cu mana si vei termina mai greu. Nu stiu daca te-am ajutat, exista tot felul de remedii naturiste/medicamentoase pentru asa ceva, daca problema persista si dupa 1-2luni ar trebui sa faci un control la medic sa iti recomande ceva.

| JohnnyBi a răspuns (pentru TeckTonik997):

Eu nu am probleme. poate raspunzi cui trebuie :/

| TeckTonik997 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Scuze, doar prima era pentru tine tongue

| JohnnyBi a răspuns (pentru TeckTonik997):

Realist. nu rau. cat timp nu sufera medical de ejaculare precoce tine de cat de putin isi cunoaste corpul. exercitii kegel (da, ca femeile) sunt geniale pentru problema asta; benzocaina e buna; laba de dinainte face al2lea numar sa tina mult. mai vrei alte solutii de pe primul link pe google la search?

| neutrino a răspuns:

Ai multa vointa si putina experienta!

| AAAdEEE a răspuns:

Pt ca te exciti prea tare sau faci repede sau foarte rar! Ia pastile sa ti dai_drumu greu!