| Bogdan_R_1996 a întrebat:

De ce iubita mea nu vrea sa facem dragoste? Suntem impreuna de aproape 2 ani.
Am atins-o pe sani, jos si nu vrea.
Este virgină

Răspuns Câştigător
| anonima182000 a răspuns:

Nu se simte pregatita, îi e frică că dupa o lasi, poate se teme ca ramane insarcinata sau ii e rusine cu corpul ei, nu mai bine o intrebi pe ea? Lipsa comunicarii distruge o relatie.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca iubita ta este inca minora dar mai ales si... rationala. Problema poate fi considerata ca fiind ''nasoala'' si de neinteles pentru tine, in situatia in care iubita ta este deja de varsta... majora. thinking

| sofisis a răspuns:

Pai...fiinda e virgina si probabil fiinda inca nu e convinsa ca TU esti cel cu care va face asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...ea cati ani are? Daca e adolescenta, normal ca nu vrea sa faca dragoste.Pentru ca fetele de varsta asta nu au tendinte sexuale.Ele sunt mai romantice.Sau,daca nu este in perioada adolescentei, probabil ca e timida si se sperie fata.Tu ai spus ca e virgina.Pai normal ca nu vrea sa faca sex.Deci?

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan_R_1996 explică:

Are 18 si eu 18, dar nu vrea