| LiviuBz93 a întrebat:

De ce le place fetelor sa aiba mai multe relatii in viata? >sadcuplari)

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa faca misto de fraieri

| AndreyBorona a răspuns (pentru mgtow):

Respect, esti tare laughing

| Mayar a răspuns:

Stai linistit, ca nu hormonii lor sunt cei mai naravasi, asa ca nu fa pe ingerasul, baiat ce esti!

| 愛日本 a răspuns:

Sunt fata si mie nu-mi place, so?

| Vvistula a răspuns:

Si baietii fac la fel, deci in concluzie fetele si baietii gandesc la fel, vezi acum stii cum sa cuceresti orice fata.

| RAY a răspuns:

Si baietilor liviu sa fim seriosi,ele sau adaptat noua barbatilor,o femeie are mai multe sanse sa aiba un barbat ca invers pentru ca un barbat sa fie curtat asa ca o femeie trebuie sa fie bogat sau super frumos,si daca esti baiat frumos si roiesc fetele in jurul tau ai vrea sa ai cat mai multe,problema /frustrarea apare cand nu rioeste nici una sau una dar urata in cazl asta ce sa faci e aiurea,faza e ca frumosul cu frumosul, uratul cu uratul parerea mea deci cu toti am vrea pe cineva frumos langa noi, asa suntem noi oamenii iubim cei frumos, adoram cei frumos, dar si o fata urata sufera de frustrare sa stii ca un baiat urat, eu tiam mai spus nu ai vrea sa te urasca o fata cum isi uraste ea semenele, eu din discutile cu ele am aflat multe

| LiviuBz93 explică (pentru RAY):

Eu cred ca baietii sunt mult mai fideli ca fetelewinking

| RAY a răspuns (pentru LiviuBz93):

Depinde de cum arata acel baiat si cum gandeste,daca e frumos si poate ma indoiesc,daca e urat nu se uita nimeni la el posibil, sa nu uitam ca dorinta sexuala este mereu prezenta, femeile find mereu curtate cedeaza barbati nu sunt curtati mereu,e ca la loto liviu ele avand sanse mai mari inseala, eu recunosc doar pe prima iubita n-am inslato in rest am cautat mereu ceva mai bun pentru ca nu era rational sa visez la povesti, am visat o data am suferit, dar daca e sa fiu cu cineva voi vi sincer cu ea, daca o sa mai stau cu vreuna vreodata nu stiu, atat de puternic m-a durut inima duminica

| anonim_4396 a răspuns (pentru LiviuBz93):

Si eu cred asta cu tarie.Cel putin eu niciodata in viata mea nici prin cap nu mi-a trecut sa ma gandesc la alta cand am avut iubita.Insa ele...eheee

| Vvistula a răspuns (pentru LiviuBz93):

Eu cred ca tu esti fidel, adica nu m ai cunoscut pe mine laughing

| mont a răspuns (pentru LiviuBz93):

Cred ca mai degraba e invers.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca sa le faca in ciuda gagicarilor laughing

| Emilian65 a răspuns:

Asa sunt ele. Le place sa umble cu mai multi sa vada care este bun. Dar baietii nu sunt la fel?

| LoveSleep a răspuns:

Nu văd nimic rău în asta atâta timp cât nu e exagerat.
Oricum, e foarte improbabil să ai o singură relație toată viața.

| SkyPilot a răspuns:

Nu sunt convins ca le place. La varste mai fragede vor experimenta, dar de pe la 20 incolo vor relatiii stabile care conduc la casatorie. La peste 20 ele renunta la o relatie atunci cand considera ca respectivul nu este bun de sot sau nu le va lua de neveste.

Răspuns utilizator avertizat
| mont a răspuns:

Pentru ca la fel ca si baietii ajung la un moment dat sa nu se mai inteleaga cu partenerul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e la moda laughing

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Nu stiu...sad laughing)