| cata3333_3885 a întrebat:

De ce ma cert des cu prietenul meu?

Răspuns Câştigător
| St3fU a răspuns:

Pentru ca esti geloasa pe el probabil.si cand esti gelos pe cineva te certi din orice motiv oricat de minor si neimportant ar fi elbig grin

9 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna asta mi` se intampla si mie si multa altor fete sunt sigurahappyUnde nu este cearta si gelozie relatia devine plictisitoare nu spun...nu e buna nici cearta nici gelozia insa prin cearta demonstrezi ca nu esti de acord cu anumite lucruri la persoana iubita si la fel cu gelozia daca nu e nu e nici iubire dar ce e prea mult strica

Sincer ne certam cu pr pentru ca nu ne convine ceva:-s sau lor si asta poate destul de deslaughing) oricum cu timpul ne vom schimba si ne vom acomoda cu eibig hug

Bafta multakiss

pSsmug iubiti`va mt

| NoChanceForUs a răspuns:

Pentru ca el nu vede in tine schimbarile de care ii povesteai.

| crysty08 a răspuns:

Exces de gelozie

| Minks a răspuns:

De mere

| Șușșș a răspuns:

Ori nu stiti voi sa comunicati, ori aveti prea multe certuri in relatie si trebuie sa sticeti Pa.thinking Pai nu stiu, nu ne-ai zis de ce te certi cu elhee hee

| PsT_6707 a răspuns:

Pentru ca nu te intelegi cu el laughing ce intrebari...

| Katalin02 a răspuns:

Pentru ca nu ii dai si lui ceva sa traiasca in *** straight face il ti-i pe uscat mereu, normal ca te certi cu el, in locul lui eu te lasam de mult timp si imi vedeam de trebuie mea decat sa stau 1 an dupa tine.

| JaJe a răspuns:

Mda, intrebare fara rost, atata timp cat nu ne dai mai multe detalii nu avem cum sa te ajutam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din gelozie, din teama unei despartiri.
In mare parte tu nu vrei sa il pierzi, si nu iti dai seama ca il sufoci prea mult.