| Jhonelina a întrebat:

De ce ma doare sub burta cand fac dragoste cu iubitul meu? Este o durere insuportabila, va rog sfatuiti-ma!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti avea o rana pe colul uterin, o metroanexita, o boala inflamatorie pelvina. Oricum ar fi, durerea la contact sexual este un mare semnal de alarma si impune consult ginecologic cat mai repede. Asa ca maine du-te la medic!

| superdorex a răspuns:

Mai bine apeleaza la un medic ginecolog!

Răspuns utilizator avertizat
| Scarecrow a răspuns:

Poate fi o raceala sau ai luat o bacterie, poate fi anexita, sfatul meu e sa te preziti la un cabinet ginecologic.