| mary a întrebat:

De ce ma simt atrasa de barbati mult mai in varsta decat mine? (intre 23-33). de ce nu ma simt atrasa de baietii de varsta mea? oare pentru ca ei ma iau in ras? pentru ca nu ma considera atragatoare?

5 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Un barbat la 33...hmmm...trebuie sa se intretina f bine.
Iar romanii in general isi arata varsta. Daca vorbim de alte natii. poti merge pana la 40 fara sa se vada.
Eu cand vine vorba de romani, scad maximul de varsta undeva la 30 ( eu am 23 ).
Daca e vb de alta natie, am mers si pana la 35. Deci depinde happy

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Poate cauti baieti cu mai multa minte, care stiu sa aprecieze o fata si care sunt mai maturi.se spune ca baietii sunt mai inapoiati mintal cu 2 ani decat fetelehee hee si poate din cauza asta cei de varsta ta sunt mai imaturi si cred ca tie iti plac mai mult cei maturi care stiu sa poarte o discutie normala si sa tina cu adevarat la o fata. dar ai grija sa nu ai probleme daca sunt mult mai mari, adica sa fie casatoriti sau sa umble dupa altcevasad

| d33a_9154 a răspuns:

Pentru ca fetele sunt mult mai mature decat baietii

| tiby93 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?