| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.va rog aa nu radeti de mine. De ce sunt atrasa de barbati mult mai mari decat mine? M-am indragostit de un tip care are 40 de ani dar bine nu arata de varsta asta dar totusi.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate copilele de 14-15 ani sunt naive la varsta asta. o sa te maturizezi si o sa iti treaca

| Alicezzz a răspuns:

Draga mea, nu stiu ce varsta ai dar in dragoste nu exista varsta! Un barbat mai matur impune respect si il gaseste mai atragator decat pe unul tanar care nu este matur, posibil tu esti mai matura in gandire si in perspectiva ta un baiat de varsta cu tine nu te atrage pentru ca este insuficient de matur si nu ai ce sa inveti de la el, un barbat matur sau mai mare ca tine iti ofera o siguranta, intelegere si o putere de echilibru in relatie! Eu am 26 de ani sunt casatorita iar sotul meu este mai mare decat mine cu 10 ani, varsta lui ne-a influentat pozitiv relatia happy si dupa mai bine de 8 ani de zile de cand suntem impreuna am invatat si construit doar lucruri bune impreuna happy

| Lyndsey a răspuns:

Buna! Te inteleg perfect!
Nu stiu daca asta se numeste dragoste, e doar o atractie fizica, sau mai mult de atat, daca il cunosti, ii poti aprecia/ iubi calitatile. Da stiu, suna ciudat, dar si mie imi place de un tip de peste 40 de anibatting eyelashes, e casatorit si are si copii. Ceea ce e si mai ciudat este faptul ca imi place si de un copil de-al lui. El au un farmec atractiv pe care l-a mostenit si fiul sau

| Lyndsey a răspuns:

Buna! Te inteleg perfect!
Nu stiu daca asta se numeste dragoste, e doar o atractie fizica, sau mai mult de atat, daca il cunosti, ii poti aprecia/ iubi calitatile. Da stiu, suna ciudat, dar si mie imi place de un tip de peste 40 de anibatting eyelashes, e casatorit si are si copii. Ceea ce e si mai ciudat este faptul ca imi place si de un copil de-al lui. El are un farmec atractiv pe care l-a mostenit si fiul sau

| fumsipraf explică (pentru Lyndsey):

SI barbatul de care imi place e casatorit. cred ca si el ma plave imi zambeste mereu cand ma vede desi uneori are asa o privire de ma sperie ca sa imi vada reactia laughing dar nu mi frica.ii zambesc in continuare laughing copii nu stiu daca are, dar chiar as vrea o relatie cu el chiar daca e foarte dificil adica are pretentii mari de la persoane.e fost politai laughing

| CryForYourLove a răspuns:

Este doar o atractie... poate esti si mai matura in gandire, dar 40?! Eu am fost indrogastita de unu' de 24:/ au un farmec si o vrajeala in ei de te fac sa te indrogastesti de eilaughing sa stii ca nu e bine..baietii mai mari intotdeauna isi bat joc, crede-ma, nu e bine.Trebuie sa gasesti un baiat mai de varsta ta.