| littlebunnyO a întrebat:

Buna, e oare normal sa imi placa bărbații în varsta?
Nu ma simt deloc atrasa de băieții de varsta mea. Am 16 ani

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sa faci cu bebelusi de 16 ani, niste obsedati sexuali care nu stiu nimic si doar viseaza vagine, vezi si tu de un tip de vreo 25 de ani care sa stie meserie,sa aiba experienta,sa fie si frumos si badboy,sa aiba farmecul ala masculin, nu un timid, virgin, anexios cu care sa mori de plictiseala, ideea e sa gasesti un vagabond, smecher

| BlueDog07 a răspuns (pentru RAY):

Asa bine ai vorbit ca mai bine taceai

| RAY a răspuns (pentru BlueDog07):

Ce nu este adevarat?

| Violleta2022 a răspuns:

Cat de "in varsta" sa fie?
Cu 2-3 ani mai mari, sau trecuti de 40-50-60 de ani?

| VoidEternal a răspuns:

Depinde de cat de departe merge pasiunea asta a ta. E in regula sa zicem ca ti se par mai simpatici barbatii mai maturi, gen 20+, dar daca diferenta e prea mare si urmaresti sa "te cunosti mai bine cu ei", atunci nu prea mai e ok.

| MariaJust a răspuns:

Inainte sa bagi vreounul la corupere de minori, vezi ca sigur ai mai multe in comun cu cineva de varsta tau sau cu maxim 2 - 3 ani mai mare decat tine.

| mionix00 a răspuns:

Ti-am mai citit o postare la care nici nu m-am obosit sa-ti raspund, nu, draga mea, nu esti deloc normala si ai nevoie de ajutor. E treaba ta ce faci, dar ai intrebat, ti-am raspuns.