| darkmonster a întrebat:

De ce majoritatea baietilor se gandesc doar la sex? De ce se uita mereu la cur si sani? La unii conteaza doar infatisarea nu si sufletul. Nu, toti baieti dar majoritatea.Acum principalul unui baiat e sa te aduca cat mai repede in pat.Credeti ca mai exista baieti care sa-ti spuna ca esti frumoasa ci nu buna, sa aiba grija de tine, inainte sa iasa de pe mess sa-ti spuna "ai grija de tine si sa fi cuminte", sa fie dispus sa te astepte, sa-l poti deranja la orice ora? Aproximativ cati credeti ca mai sunt pe planeta asta?

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Exista si din astia.De exemplu, eu am dat de unul...adevarat- specimen rar!
Sunt sigura ca poti gasi si tu unul, daca sti unde sa cauti, ce sa cauti.

Totusi, nu fii pretentioasa, nu toti avem ''caliatatile'' enumerate de tine!

| Razvan a răspuns:

Frate ma lasatioh go on
Sexul e ceva normal pentru ambii parteneri nu numai pentru unul.Astea-s aberatii din secolul trecut. Daca ai o relatie stabila, e normal sa faceti pasul asta
Iar daca nu-ti convine de tip, te desparti de el si gata
Ce atata filozofie cand totul e simplu?

| Visecolorate a răspuns:

Rari, foarte rari.
Trist, dar adevarat.

| evelynne a răspuns:

Sa nu fim aberanti... probabil ca ''toata lumea'' se gand la sex... si la inceputul unei relatii exista atractia fizicahappy nu? cu totii ne uitam mai intai la fizic, daca arata bine. Exista f multi baieti care-ti zic sa ai grija de tine, probabil ca tu n-ai intalnit pana acum, dar cu siguranta vei da peste el. Acum depinde si de varsta pe care o aihappy cand ai 25-30 de ani numai e acelasi lucru cand ai 16-17 fiecare etapa a unei relatii consta in anumite lucruri

| Alex a răspuns:

Dar majoriatatea fetelor se gandesc doar la sex? De ce uita la organul genital masculin? La unele conteaza doar aspectul fzicul, nu si la suflet. Credeti ca mai exista fete care sa-ti spuna ca esti frumos si sa zica sa aiba grija de tine? Cate fete sa fie dispuse sa te asptepte, sa-o poti deranja la orice ora? Aproximativ cate fete credeti ca mai sunt pe planeta asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Loryoficial a răspuns:

Pai mai sunt baietii aceea ratati care se cred "mari zmei"si vor sa se dea mari...eu cred ca acesti baieti nu stiu sa se comporte cu o fata...
eu unul nu ma uit dupa cur si sani, daca fata este frumoasa si daca o cunosc mai bine si stiu ce poate atunci e in regula, dar degeaba sunt numa atati baieti care pot aprecia o fata, acum fetele[majoritatea]au ajuns sa pipe sa faca sex sa consume mult alcol si nu este in regula, mai bine as alege o fata mai modesta si simpla si frumoasa decat una fitoasa si care umbla cu golani!
Dar anturajul este de vina, acesti adolescenti au intrat intr-un anturaj gresit si cei care sunt mai lamuriti si deschisi la minte stiu sa aprecieze o fata asa cum este!
dar oricum, ma doare in *** fiecare face ce vrea, fiecare cu problema lui!

| AlexTm a răspuns:

laughing chiar acum am avut o conversatie cu o prietena exact pe tema asta. Eu unu pot sa spun ca ma consider unu din baietii aceia foarte putini pe care ii descrii asa ca daca vrei sa mai vb intra pe id meu larionalexandru90 tongue

| Annitu a răspuns:

E bine ca ai zis "majoritatea". Majoritatea baietiIor sunt niste magari obsedati de sani si curstraight face
Sa Iasam majoritatea.Raspunzand Ia intrebarea ta, exista si baieti mai "speciaIi", ce-i drept, mai rari.Am avut muIti prieteni...si pana acum aprox. 9 Iuni, am dat numa` de "majoritate".oh go on. Si cum ziceam, acum 9 Iuni am dat si eu de un baiat "aItfel" (pe care i-am si pierdut acum aprox 1 Iuna, da` asta-i aIta poveste.Iti zic eu pe mess) si.acum nici nu ma mai uit Ia majoritatea.Nu-mi pasa de toti porcii! rolling eyes

| Reek54 a răspuns:

Mdeah, s-a cam stricat lumea.dar asta e happy, pacat.
Eu inca mai sunt, si o sa fiu. unul dintre acei "baieti rari", si ma mandresc cu asta smug

| Fluture a răspuns:

Buna.
Sincera sa fiu...in viata mea, doar cativa sunt asa cum ai spus tu mai suswinking
Sau poate pentru. ca am 13 ani?laughing
Dar am cunoscut si baieti mai mari ca mine care nu puneau atata pret pe astawinking, chiar deloc:*
dar iti spun eu, acea majoritate e foarte...pe scurt vrea 90-60-90!
probabil acei tipi care se cred niste macho.
am avut de a face cu un asfel de tip, care era un afemeiat, barfea mai rau ca o fata...

| nevermind_6208 a răspuns:

Draga mea sunt baiat, am 21 de ani, sunt umblat si cam stiu cum sta treaba! De ce iti spun asta? Pentru ca tu trebuie sa intelegi o chestie! Pentru baieti, sau ca sa nu generalizez, pentru o gramada de baieti exista doua feluri de fete si 2 feluri de relatii! Fete cu care te vezi avand o relatie serioasa, si fete cu care te distrezi! Singurul lucru ce il poti face tu e sa urmaresti comportamentul partenerului tau, sa-ti dai seama in ce categorie te afli si daca trebuie sa iei masuri. desi we all got to have funwinking

| marilena04 a răspuns:

Exista, nu ft multi dar exista
doar ca noi fetele suntem vinovate pentru asta... din cauza noastra ca le-am dat voie cam multe ei si-au luat-o in cap si cauta doar de 90 60 90 si se folosesc de tine pana vb ta te aduc in pat.cand isi ating scopul te lasa balta. dar cum ziceam sunt si fete acre fac la feltrb doar sa gasesti unul dintre cei putini

| darkmonster explică:

Da, alex ai dreptateblushing. Cred ca mai sunt 25% de fete de genulblushing. si eu printre ele>:]. Oricum este o tara libera si`n plus de asta nimeni nu`i perfect! Baietii au si ei sentimente lolipop doar ca si le ascund. Exista si baieti sensibili care se dau mari duri.laughing)Da, lorand anturajul e de vina! O data ce ai luat`o pe un drum gresit greu te mai intorci pe drumul bun.

| Lolipop_4327 a răspuns:

Pentru ca baietii nu au sentimentewinking
nu gandesc ca noi, fetele.nu sunt atat de sensibili ca fetele.
dupa o despartire.nu stau intr-un colt.plangand.aminindu`si de ce a fost frumoswinking