| anonim_4396 a întrebat:

De ce majoritatea barbatilor sunt obsedati de marime organului lo si pun intrebari stupide sa rada altii de ei?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Care majoritate mai? Nu confunda niste putoi imaturi si frustrati de marimea cuculetului lor, cu barbatii maturi care doar in anumite situatii cu adevat alarmante cer pareri sau raspunsuri pertinente.

7 răspunsuri:
| ColyR a răspuns:

Pentru ca ei se gandesc ca cu marimea pot satisface o femeie, nu cu miscarile

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să arate cât de "bărbați" sunt la toate leșinatele!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da nu barbatii pun intrebarile astea, ci niste copilasi

| Lia340 a răspuns:

Asta e invers proportional cu marimea creierului, deci ei de fapt isi masoara mintea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Nu marimea aia conteaza si a contului pentru femei in fine

| CuieMoco a răspuns:

Cand mai vezi o intrebare de genu' uita-te si la poza de profil a frustratului happy