| LittleRose a întrebat:

De ce ne indragostim mereu de persoana nepotrivita? Sincer am patit-o de prea multe ori si mi s-a luat. Funda

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Pai...probabil ca te indragostesti prea repede, ceea ce ins ca iti pasa prea mult de cei din jur...fi mai relaxata in privinta asta si nu te mai arunca asa repede sa spui "te iubesc" chiar daca simti tine in tine si ar trebui sa se rezolve

6 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cred ca este un mod de a plati pentru ceva ce nu am stiut aprecia la vremea respectiva. fundita?

| Allexis a răspuns:

Pentru ca nu alegi corect baietii. Simplu. happy

| Tsiitsix3 a răspuns:

Pt ca unii baieti se dau cu binisorul pe langa fata.se poarta frumos.chatterbox Si cand vad ca au facut`o sa se indragosteasca de ei pana peste cap atunci vad ca le au la mana.Si nu mai sunt asa buni simpatici km erau la inceput.happy fundha?batting eyelashes parerea mea:*:*:*:

| pinkangel_4370 a răspuns:

Mie mi s`e intampla chiar acum.nu stiu ce sa fac dar astept sa apara un alt baiat sa il uit,plang dupa el, vorbim mereu si chiar suntem in aceeasi scoala, dar isi cam bate joc de mine.succes si ai grija ce alegi:*

| ThePinkPanther a răspuns:

Poate pentru ca unii baieti sunt foarte carismatici, iti sucesc mintile(mai ales daca esti mai sensibila ca si mine) si de fapt ei nu te plac. Nu stiu ce sa zic. Si mie mi s-a intamplat numai asa. De asemenea mi s-a luat dar nu putem dicta inimii ce si cum sa simta asa ca intrebarea asta este cam useless... oricum nu putem face nimic in aceasta privinta.

| GanjaMan_1657 a răspuns:

O intrebare fara raspuns din partea mea sad