| SnYcK3rS a întrebat:

De ce nu imi mai merge Badoo pe facebook? La unele persoane merge
funda!

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Nici la mine nu mergea dar am scris acolo sus(unde cauti persoane) am scris Badoo si mi-a aparut acolo Badoo si era ca aplicatie am dat acolo si mi-a aparut imi place si mergi la aplicatie si eu am dat mergi la a plicatie si-mi merge acumwinking

Bafta!

2 răspunsuri:
| yuhuu a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.am intrat de pe un alt cont pe profilul meu si am vazut o gramada de posturi de la badoo, care din profilul meu nu le vedeam.si nu pot sa vad aplicatia nici la altii din profilul meu.pur si simplu mi-a disparut de tot...dar posturile prietenilor mi'au ramas pe wall numai ca nu pot sa le vad din profilul meu... daca stie cineva vreun raspuns funda!

| Al3Kss a răspuns:

Trebuie sa iti faci profil dala personalizat cu tot felul de prostii cu persoane care vor sa te cunoasca si pe urma o sa mearga iar dar o sa te streseze cu mailuri dar iportant e ca o sa mearga iar asa am patit si eu. a mers apoi ioc si ma punea sa fac profil, am facut apoi l-am sters ca ma stresa si m-au scos de tot apoi am reactivat repede profilul si i-am lasat sa ma frece la cap cu mailuri si tot felul de indivizi, foarte aiurea dar pe urma mailurile au mai incetat si acu merge n-am treaba!