| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie site-uri de socializare gen Badoo in afara de facebook. ceva mai simplu. care sa te ajute sa vorbesti si sa te imprietenesti rapid cu persoane noi.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tagged, Twoo, Netlog, Sentimente, Clopotel, etc.

| giony54 a răspuns:

Cel mai serios este Google + si ai ce invata te inscrii in mai multe comunitati care te intereseaza si poti acumula informatii necesare vietii si prieteni de calitate de toate varstele.

| smil3y2002 a răspuns:

Nu e gen Badoo dar e singurul care imi place. Instagram...pui doar poze si se lasa comentarii si like-uri la poze. Fara invitatii de joc sau alte tampenii ca pe facebook.