| Ghostttt a întrebat:

De ce nu mi se mai scoala atat de rapid cand vad femei care am atrag?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea care se naste se refera la; daca erau sau nu excitante situatiile in care le-ai vazut? Deoarece am rezerve ca le-ai fi vazut in situatii suficient de indecente/excitante, iar in lipsa acestora "ala micu" mai face nazuri/figuri uneori. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Treaba asta este din cauza unei masturbari excesive. Daca te lasi de masturbare ai sa vezi ca scula ta se trezeste atunci cand vezi fete sau femei care te atrag.

| Doub a răspuns:

Poate a murit...

| Staind a răspuns:

Pentru ca

| FataȘarpe a răspuns:

Prea multa laba omule. Intr-un an vei ajunge ca un babac daca o tii tot asa.

| Roxxy95 a răspuns:

Pentru ca functioneaza laughing

| Ionut_Radu_1984 a răspuns:

Ia nu te mai uita la porno o saptamana si sa vezi ce schimbari or sa fie!

| UtilizatorNou5541 a răspuns:

E normal. Cand aveam 15 ani ma excitam doar cand ma gandeam la o fata buna si chestii de genul dar cum cresti chestiile astea ti se par banale si nu se mai ridica asa repede. Inveti sa te abtii. Mai ales cum fetelor le place sa profite de asta e bine ca te inveti. Ai sa vezi ca multe fete sunt niste vulpi sirete care incearca sa isi mai bata joc de baietii care nu cunosc multe, avand anumite haine si pozitii prin parc sau mai stiu eu unde laughing Sau cand vezi pe una ca mananca o ingheatata de parca e o """" si mai se si uita la tine sa vada cum reactionezi.