| anonim_4396 a întrebat:

De ce o fata care ma place adica zambeste cand e in preajma mea, se holbeaza la mine etc., raspunde greu pe retele de socializare? Nu prea intelegwinking

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este interesata de tine si nu vrea sa te raneasca spunindu ti verde in față, dar i ti c am dă de inteles ca nu esti de nasul ei. Ea i ti zîmbeste asa de politețe dar tu deja t eai aprins după ea si nu e ok, ce varsta are fata? Dar tu?

| Anonimu173 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Este cu 1 an mai mare ca mine, am vazut-o mereu holbanduse la mine, cand i-am zis ceva se balbaia si vorbea repede, am crezut ca ma place, era aproape mereu langa mine, posibil m-am inselat ca ma place

| Violleta2022 a răspuns:

Faptul ca se holbeaza la tine nu inseamna musai ca te place, poate se holbeaza pentru ca si tu esti insistent si te uiti la ea.
Iar faptul ca raspunde greu, sau deloc pe site-urile de socializare, vine ca o confirmare ca nu o interesezi.