| Felicia047 a întrebat:

De ce simt o explozie in interior ( mai exact sub burta) în timpul actului sexual la scurt timp după dezvirginare.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A tras cu tancul in gaura si acum resimti efectul

| corbulalbrosu a răspuns:

De regula in toate cazurile in care pe parcursul actul sexual de dezvirginare sunt intampinate dificultati in privinta penetrarii vaginului si din acest motiv apare durerea care poate fi extrem de intensa si greu de suportat datorita faptului ca durata sexului se prelungeste, atiunci in muschii vaginului se instaleaza o febra musculara. Durerea provocata de febra musculara instalata in muschii vaginului se propaga/transmite si in muschii uterului cu care sunt in legatura directa si astfel senzatia de disconfort si de durere se disperseaza in intreaga zona a abdomenului inferior. Multa sanatate!