| bataieDEjoc1 a întrebat:

De ce sunt urata? sad

Răspuns Câştigător
| Ţiiţţţu a răspuns:

Nu esti urata draga mea... fiecare om este frumos in felu lui, chiar daca nu arata asa bine la exterior au o frumusete interioara pe care persoanele care vor vrea sa t cun cu adevarat o vor gasi, sunt mi de oameni mai frumosi mai putin frumosi dar toti au ceva special asa cum ai si tu.nu fi trista pooop... daca vrei sa vb trimite-mi un msj privat cu id tauu te pop skumpa

40 răspunsuri:
| Bianca_8270 a răspuns:

Nimeni nu e urât. happy
Voi ăștia care răspundeți așa alela, nu aveți educație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa te vezi!

| adrianarp a răspuns:

Pentru ca asa a vrut Dumnezeu sa fi!
sau pentru ca maicata si tactu sunt urati! LOL

| JuniorJ a răspuns:

Si eu vreau sa ajung in spatiu, dar, deh, nimeni nu le poate avea pe toate.

| Sylvyutza_6230 a răspuns:

Pt ca asa te.a fqt D-zeu! dar stai linistita! fiecare om este fr in felul lui.

| Patryk_9893 a răspuns:

Nu orea cred ca esti urita
nu exista fete urite

| cgabriela13 a răspuns:

Pentru ca asa te-ai nascuthappy

| lulu_8667 a răspuns:

Da cam stupida intrebare dar fiecare fata cred ca si-o pune uneori...eu dexemplu la fel ma simtiam urita inainte.dar asta tot depinde de tine nici o persoana nu e urita.trebuie sa te uiti din alt punc de vedere la tine si sa te primesti asa cum esti si sa stii ca nimeni nu e ca tine esti unica in felul tau.la fel ca frumusetia ta.

| Maliiina a răspuns:

Urata? Cine ti-a zis ca esti urata?
Ma rog,exclude persoanele narcisiste happy care se iubesc numai si numai pe ele laughing.
Nu te 'eticheta' tu,lasa pe altii sa iti aprecieze frumusetea si calitatile interioare.
Nu numai esteticul conteaza la o persoana, ci si felul in care gandeste, felul in care se poarta si multe altele.
Orice om e frumos in felul lui deci nu fi complexata :*

| bataieDEjoc1 explică:

Intrebarea am pus-o pentru ca nu aveam ce face.

Oricum, multumesc celor care au luat-o in serios si au vrut sa-mi redea increderea in mine.

| Ana_1222 a răspuns:

E naspa daca pui intrebarea despre tine. Inseamna ca ai ajuns la concluzia ca esti urata daca pui intrebarea "De ce?" Uite. nimeni nu e urat. Asa cum nimeni nu e perfect. Uita-te in fiecare dimineata in oglinda si spune ceea ce vrei sa stii (ca esti frumoasa de exemplu). Functioneazawinking

Întrebări similare