| m1234 a întrebat:

De ce sunt asa de urata?

Răspuns Câştigător
| Voidwithin a răspuns:

Cineva care nu e ipocrit, sunt foarte sigur ca intrebarea a fost pusa ca sa primeasca raspunsuri de genul: vai dar tu esti frumoasa in interior etc, oameni nici nu cunosc acest utilizator in viata reala si dau cu pararea.
Poate chiar o fi urata daca asa zice ea eu ce sa cred poate e o fata de maimuita poate e frumoase poate e la misto intrebarea.
Deci esti urata ca, colacu de wc.

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ai postat întrebarea, la categoria filme/seriale, înseamnă că ai fost distribuită într-un rol de Sfânta Vineri.hee hee Într-o zi, va veni și clipa, când vei primi rolul de prințesă.

Acum, pe bune, tu ești sigură că ai șters oglinda?

| RainmakerX a răspuns:

Buna! Nimeni nu este urat.Ei bine exista oameni urati la infatisare dar ai sa vezi ca ei au cel mai mare suflet.Nimeni nu e perfect.Toti avem vreo problema de greutate,inaltime,semn din nastere, boli de piele etc. Tot mai grav este sa ai sufletul urat, sa fi ingamfat decat sa ai cosuri sau cine stie ce. Poate ai o zi rea sau poate ca esti o fata frumoasa ce se ascunde in spatele unui monitor.
Tu decizi si asa a fost mereu. Orice se poate rezolva cu putine ajustari (machiaj, ruj, rimel) dar sa tii minte ca sufletul si inteligenta nu ai cum sa le ascunzi.
Apreciaza-te si ceilalti te vor aprecia.
Good luck!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Natura avea chef de glume.

| Voidwithin a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Cineva care nu e ipocrit, sunt foarte sigur ca intrebarea a fost pusa ca sa primeasca raspunsuri de genul: vai dar tu esti frumoasa in interior etc, oameni nici nu cunosc acest utilizator in viata reala si dau cu pararea.
Poate chiar o fi urata daca asa zice ea eu ce sa cred poate e o fata de maimuita poate e frumoase poate e la misto intrebarea.
Deci esti urata ca, colacu de wc.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Asta ma intreb si eu in fiecare zi. Gena se joaca cu noi, uneori face treaba buna, alteori nu.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Cati ani ai?

| BlackChocolate1 a răspuns:

Pentru ca ai o parere proasta despre tine.

| Luiz369 a răspuns:

Esti urata pentru ca asa te crezi, nimeni nu e perfect, tu nu trebuie sa fi fromoasa la exterior ar trebui sa fi frumoasa la interior, daca zice cineva ca esti urata nu-l baga in seama tu esti frumoasa in felul tau.