| kata a întrebat:

Sunt o fata urata?

33 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

La ce te referi? Daca te referi la sufletul tau ne putem da seama dupa cum ai dat raspunsuri celorlalti ( si in sensul asta esti frumoasa), dar daca te referi la aspectul fizic pune o poza cu tine la avatar!

mlm
| mlm a răspuns:

Draga mea, din pacate orice fata are frumusetea ei, fie ea cit de urata, tot are o frumusete ascunsa, noi nu putem sti daca esti urata sau nu, tu esti singura care stii cum arati, cit si apropiatii tai, dar nu te dezamagi singura, toate femeile sint frumoase in felul lor.Bafta multa.

| elena a răspuns:

La fata nu, dar mergi putin sa-ti vad picioarele, da sunt OK nu sunt cracanate, iti sta foarte bine pe tocuri, cred ca la tunsoare ar trebui sa umbli putin, in rest FB, la toate astea daca esti si desteapta, jos palaria!

| cristina93 a răspuns:

Ti-a spus cineva asta? sau te sperii de imaginea din oglinda? Oricum daca ai adacuga o poza ai primi raspunsuri daca nu doar glume big grin, mai incearca, pune o poza si mai vedemwinking

auran
| auran a răspuns:

Sa vadem, intoarcete, intoarcete, incet, asa ramai cu spatele - stiu si eu! nu chiar!hee hee

cami
| cami a răspuns:

Hm.
nu cred.

| Sara2 a răspuns:

Lol de unde sa stim noi daca nici nu te cunoastem, nici poza nu merge unii nu-s fotogenici dar macar pune poza ca idee

| Sara2 a răspuns:

Lol de unde sa stim noi daca nici nu te cunoastem , nici poza nu merge unii nu-s fotogenici dar macar pune poza ca idee

| dulshe a răspuns:

Noi de unde sa stim daca nu avem nici o poza cu tine? Dar oricat de urata ai fi pe dinafara pe inauntru esti foarte frumoasa si asta conteaza cel mai mult.

| RamonaMn a răspuns:

Pirueta, pirueta thinking

Merge!winking

| vio a răspuns:

Ce intrebare i asta?laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da si tu un hi5. da' ai grija ca poate te bagam la pitzipoancehee hee

| Parintele a răspuns:

De la fata da...de la spate mergewinking Pune si tu o poza ceva daca vrei raspunsuri sincere.ca altfel o sa glumim.

| Moneyandfame a răspuns:

Sincer? Da. Nimic personal.

| iulia_5454 a răspuns:

Nu cred ca exista fete urate. oricum conteaza sufletul unei persoane nu neaparat fizicul care este relativ si cred ca stii si tu ce se spune despre faptul ca frumusetea este trecatoare...

| selef a răspuns:

Nu stiu.

| St!L a răspuns:

Pune poza si mai vedem!

Răspuns utilizator avertizat
| cutza a răspuns:

Fete urite nu exista! Depinde cum crezi tu ca esti, te crezi frumoasa frumoasa vei fi, iar daca te crezi urita urita vei fi! TU CUM TE CREZI?happy

| ines a răspuns:

Nu te supara ai pus intrebarea pentru puncte?

| alina88 a răspuns:

Oare cum pot face sa stiu eu? daca nu te vad nicaieri! apoi fiecare persoana are frumusetea ei.se spune ca nu exista fete urate .doar fete care se neglijeaza.asa ca trebuie sa ai grija de tine atat in interior cat si in exterior...si astel esti frumoasa in felul tau!

| mitica_6163 a răspuns:

Stii "zicala"...nu exista femei urate, doar bautura prea putina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum ai pus intrebarea cred ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie ma? Poate esti fotomodel si noi nu stim chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Judecind dupa poza, nu esti urita, esti boccie rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara, dar, ca sa-ti putem raspunde, trebuie sa iti postezi o fotografie.Si,pana la urma, nu conteaza frumusetea exterioara, ci cea interioara.Asta e cel mai importanta.Deci,chiar daca ai fi urata pe dinafara, nu trebuie sa te simti prost, pentru ca sunt destule persoane frumoase, prezentabile, care au un caracter sub orice critica de urat.Si mai este o vorba:"frumusetea nu tine de foame". Deci important este sa fii un om bun si cuviincios, si atat.Cauta sa-ti pui in valoare calitatile(pe care sunt convinsa ca le ai, ca orice om), si, astfel te vei simti mai bine.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu stiu intra in baie pune'te in faza oglinzi aprinde lumina si vezi daca se sparge rolling on the floorlaughinglaughing acum sorry da fara poza de unde dracu sa stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sty ca in fiecare persoane exista o frumusete si tu o ai ascunsa undeva trimite hi5 sa vedem cum araty ca doar asa urata nu esti mie mi se par fete urate alea care isi baga cercei in gura astept raspuns pe id meu de mess sergiu.manuel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu?

Întrebări similare