| mario a întrebat:

Cine este cea mai urata fata?

Răspuns Câştigător
| alexandrucr a răspuns:

Justin bieber

18 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Fiecare fata e frumoasa in felul ei. Niciuna nu este urata. Toate au ceva special, diferit. Si tocmai acel lucru le face frumoase.

| Rukhsandra a răspuns:

Gilda... se stie smug

| clauss a răspuns:

Cea care se considera

| evelynne a răspuns:

Betty cea uratalaughing

| IrenneDrt a răspuns:

Gagica-ta rolling on the floor ha ha ce intrebari tampite de oameni dereglati la mnte oh go on

| Anileda a răspuns:

Alea care se cred magnificele pamantului.
O fata frumoasa poate fii foarte urata in interior.

| mario explică:

Va spun tot eu- O fata fara suflet este intotdeauna urata oricum ar arata.

| mario explică:

Poate sunt eu dereglat la minte, dar macar stiu ca doar un baiat inteligent poate raspunde la intrebarea asta...la care ai si rasp.mai sus tot din partea mea.

| AdelinaC a răspuns:

Aia care nu e pitipoancawinking

Răspuns utilizator avertizat
| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Bai astia de aveti 13 ani numai raspunsuri stupide dati.

Si-s de acord cu alex: Doua cuvinte Justin Bieber

| unaboona a răspuns:

Nu exista fete urate doar fete neingrijite

| gabytza387 a răspuns:

Pai o fata nu prea cont nu mult dar depinde ce suflet are cum gand ca sunt multe fete care sunt urate la fata sau la corp si daca stai de vorba cu ele parca nu par chiar asa big grin

| ramona_1444 a răspuns:

Cele mai urate fete eu zic ca sunt cele care sunt urate in interior. adica au sentimente negative

| IoanaSalvatore a răspuns:

Urinela rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea iacob

| AnonimHD a răspuns:

Tu si cu intrebarile tale tampite