| Izabella312 a întrebat:

De ce unor baieti le este mai usor sa vorbeasca pe facebook cu o fata? Si de ce ar baga-o mereu in seama pe retelele de socializare, iar cand ajunge sa o vada ar evita-o complet de parca nu ar cunoaste-o? Chiar nu pot sa inteleg.

6 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Baietii aia sunt niste fete timide

| corbulalbrosu a răspuns:

Baietii care procedeaza in acest mod sunt imaturi din toate punctele de vedere. big grin

| UzOm a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sau poate doar timizi...

| WaterDrop a răspuns:

Au o gandire imatura.
Sunt timizi.
Nu`i intereseaza mai mult decat o simpla conversatie.
Nesimtiti sau orbi.
Sunt neinspirati.
Nu au chef in acele momente poate.

| RoDanny a răspuns:

Aceeasi problema o am eu cand vprbesc cu o fata pe facebook imi e foarte usor iar cand ma intalnesc cu ea ma cam pierd dar dupa 20 min de stat cu ea ma acomodez

| vlad234158 a răspuns:

Pai izabella cand nu vorbesc fata in fata nu sunt asa multe emoti si nu zic asa multe prosti pare imatur dar e adevarat e mai usor sa scrie pe facebook a o iubesti decat sa ii spui ca baieti se emotineaza si eu la fel ma emotionez cand vorbesc cu unele fete fata in fata