| Aliison a întrebat:

De curând am cunoscut un băiat pe facebook. Am aflat că este verișorul unei prietene bune. Am continuat să vorbim. Ne înțelegem super. Credeam că vom fii foarte buni prieteni, dar. eu m-am îndrăgostit de el. Cred că și el de mine, pentru că îmi tot dă melodii de dragoste să ascult, și îmi spune iubita. Prima dată am crezut că spune în glumă, dar prietena mea a vorbit cu el și a zis că vrea ceva serios cu mine.
Nu am avut ocazia să-l cunosc personal, deoarece eu stau în București și el stă prin Ialomița. Mi-a promis că în această vacanță va veni în București special pentru mine.
Ce credeți că ar trebui să fac în această situație? Eu chiar îl iubesc și aș vrea să fim împreună, dar. ne desparte o distanță destul de măricică și. nu știu dacă relația noastră ar merge.
Ce sfaturi îmi dați?

Răspuns Câştigător
| Smeck15 a răspuns:

Eu te sfatuiesc, sa mergi in continuare pe relatia asta., dar ai grija sa va vedeti cat mai des. :* ca daca nu va vedeti un timpp... gen 2-3 luni... o sa se cam duca relatia[propria experienta.]

1 răspuns:
| Empathizer a răspuns:

De ce sa nu mearga? Nu e o distanta atat de mare. Va puteti intalni la fiecare sfarsit de saptamana.