| Luckan110 a întrebat:

De curand m-am imprietenit cu o fata.Suntem buni prieteni,vorbim despre orice, ne intelegem unul pe altul etc...De cand am inceput sa stau cu ea,cred ca m-am indragostit, cum as putea sa trec la pasul urmator cu ea?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O intrebi ce tarif are si faci sex cu ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Facepalm happy

| neutrino a răspuns:

Stai mai mult cu ea si totul se va intampla.

| NoNameexd a răspuns:

Sa nu faci prostia sa grabesti lucrurile, ai rabdare.Cu timpul cresc sentimentele, dar trebuie sa comunica zilnic, iar cand crezi ca si ea da semne ca te place, poti sa-i zici ce simti. Bafta!

| HailSithis a răspuns:

Spune-i dah! :pup:
Serios am invata ca cea mai buna cale de a avea pe cineva e de ai spune ce simti! DA CA NU TE VREA NU TE MERITA!

| CheLoo23 a răspuns:

Lasa timpul sa treaca dar fi zi de zi cu ea dai atentia necesara si ai sa vezi ca lucrurile si sentimentele vor evolua happy mult noroc

| Luckan110 explică:

Ar trebui sa ii zic ce simt?

| camitikadulcika a răspuns:

Eu zic sa ii spui in fata tot ce simti ...nu face prostia de ai trimite chestia acea ca o iubesti pe facebook, mess etc! Orice fata si-ar dori sa aiba langa ea un baiat sincer! Noroc sper ca te-am ajutat! Funda?