| Mellyssa999 a întrebat:

Deci... A inceput scoala si avem colegi noi ca de obicei si am pus ochi pe un coleg si el se da pe langa mine si mi-a cerut numarul de telefon si i l-am dat ma suna in fiecare seara si imi zice ca ii este dor de mine dar prietena mea cea mai buna l-a intrebat daca ii place de mine si el a zis ca nu sunt genul lui ce sa mai cred help! Fundita :X

Răspuns Câştigător
| diana_3934 a răspuns:

Ai auzit tu de vreun baiat care sa zica "da! sunt lesinat dupa ea!" probabil ca tipul nu e genul asta si e foarte bine, nu impartaseste lucrurile intime cu ceilalti.si daca el spune ca ii este dor de tine inseamna ca asa e sau in cel mai rau caz poate fi genul "smecherului mistocar"... dar cred ca ti-ai fi dat seama.asa ca dai bice! poate tipul e indragostit si misterios in acelasi timp big grin!

4 răspunsuri:
| Octavutzu a răspuns:

In primul ran ar trebui sa va intanliti si sa aveti o discutie in doi, fara prieteni sau prietene si atunci sa il intrebi ce vrea, daca vrea sa aiba o relatie cu tine sau daca nu, asa poti sa stii si u sa nu cumva sa te indragostesti de el ca apoi sa suferi degeaba. Prietena ta ti'ar fi putut spune asta si din gelozie stiind ca tu nu o sa vorbesti cu el despre chestia asta, oricum prieteni au 1000000 de fete asa ca concluzi trebuie sa iti tragi doar din ceia ce spune el, deci cum spuneam incearca sa ai o discutie cu el da nu le telefon ci fata in fata pentru iti spun eu ca baiat ca nu ar spune ca ii e dor de tine si mai stiu eu ce daca nu ii placea de tine si nu ar fi vrut sa fie cu tine, dar dar dar sa fi atenta caci daca vb fata in fata cu el sa fi atenta sa iti dai seama daca minte ca ar putea sa faca si asta sa minta pentru ca sa obtina alceva, dar asta trebuie sa iti dai tu seama :*. Ai grije de tine si succes. Ciao big grin

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu a vrut sa ii spuna prietenei tale, dar din cate vad cred ca te place vb cu elbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand du-te la el si intreaba-l si mie mi s-a intamplat la fel la urma am aflat cai place de mine si ca prietena mea m-a mintit finca si ei ii placea de el asa ca curaj nu se va intampla nimic rau

| ingerash_8421 a răspuns:

Hello e normal ca nu vrea sa iti spuna doar ca vrea sa faci tu primul pas!