| aurgrigor8 a întrebat:

Deci am o întrebare, dacă în timpul menstruației faci dragoste e posibil să rămâi însărcinată?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu este posibil sa ramai gravida.

| sofisis a răspuns:

A 7 a intrebare de genul in ultimele 4 -5 zile laughing)
Exista situatii, foarte rare, cand da, se poate ramane insarcinata si daca esti la menstruatie. Atunci cand in corp exista dereglari hormonale si ovulatia nu are nici o logica sau calendar.

| Cris5tcjjh a răspuns:

Nu pentru ca atunci nu are loc ovulatia. Si esti imposibil sa rămîi insarcinata. 3-5 % ca sa fii.Doar în cazul cînd ai probleme cu ovulatia si cu hormonii