| Erinaaa a întrebat:

Deci, am spus unui baiat ca eu vreau sa fiu respectata si la urma, ca vreau sa aiba rabdare dar el s-a gandit la cele intime, apoi i-am zis ca in general, si-a cerut scuze si i-am explicat ca sunt prea mica din punctul meu de vedere (17 ani), si apoi a zis de ar gandi toate ca mine.La ce s-a referit?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

El te apreciaza pentru ca ai norme morale înalte, ceea ce alte fete de vârsta ta nu au.

| RAY a răspuns:

E ceva normal ca acel baiat sa se gandeasca la sex, imagineazati ca dorinta unui baiat e ca dorinta unei fete de 20 ori mai puternica, in perioada aia ne gandim la sex mai tot timpul, daca privim rational e si normal la varsta aia la ce ne putem gandi la insuratoare? pana la urma sexul este lucru care ne face sa comunicam cu sexul opus cam la orice varsta.nu vad nimic ciudat in intrebarea ta, daca tu nu doresti sex nu intra in relati simplu, ori i ti in freindzone si atunci ei se vor crede iubiti tai si se vor razbuna ca nu le daruiesti sex ori stai singura ori isi iei unu matur ala tot pentru sex va sta cu tine dar poate vrea ceva serios, nu cred ca toate au facut sex cu el asta era un compliment ipocrit care sa te faca sa faci sex cu el, multa bafta

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca te-a apreciat si de asemenea a inteles cam la ce se poate astepta in perioada urmatoare in cazul in care va exista o relatie intre voi. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

La faptul ca esti o fata cu capul pe umeri si nu vrei sa faci sex la o simpla cerere din partea unui baiat. Pentru atitudinea ta pe care o ai, te felicit.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Te-a apreciat.

| ToKen a răspuns:

Ejt o fata cuminte cu minte.