| laviniabeluska11 a întrebat:

Deci baiatul pe care il plac eu de 2 ani m-a văzut cu iubitul meu acum 2 seri.Ne plimbam pe afara si el era cu masina.A trecut de cel putin 5-6 ori pe langa noi.Ce spuneti de asta? happy :**

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Esti confuza si copilaroasa, nu esti pregatita de o relatie serioasa.

| AnemonaP a răspuns:

Buna.Regasesc o parte din mine in intrebarea ta.Cred ca si el te place.De ce nu incerci sa vorbesti cu baiatul acela? Daca il placi, vorbeste cu el.Relatia nu va tine cu actualul tau prieten cand deja tii la altcineva, spun din propria experienta. Daca il placi de 2 ani, inseamna ceva. Vorbeste cu el, succes:*

| vocea a răspuns:

Ca este foarte curios si sa sa dea mare

| HueyFreeman a răspuns:

Ca sper ca prietenul tau sa dea peste intrebarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fie ca a vrut sa vada ce se intampla fie sa se dea mare si sa-l faca pe cel cu care erai sa se simta mic.
Tu ar trebui sa-ti vezi de treaba ta. Alege unul (stiu ca ai mai intrebat ceva pe linia asta dar nu imi amintesc detaliile) si lasa balta masturbarea asta sentimentala.

| NameHarris a răspuns:

Ce sa spunem sta bine cu bani de motorinalaughing

| Nebunatiku_Sabin_1996 a răspuns (pentru NameHarris):

Dar daca e pe benzina?

| NameHarris a răspuns (pentru Nebunatiku_Sabin_1996):

Si daca este pe gaz?

| methodmen a răspuns:

E clar, nu ai nici macar un sentiment pentru iubitul tau, asa ca lasa-l sa-si traiasca viata cu altcineva si tu fa ce vrei.

| shidance a răspuns:

Pai nu te saturi, umblii la 2 capete.

| anonim7091 a răspuns:

Fetito, tu ce faci ..joci la 2 bocanci? Daca tu il placi pe ala de ce il minti pe prietenul tau. Poate el chiar pune suflet inrelatie si tu de fapt iubesti pe altcnv.Ar fi bine sa il lasi sa-si vada de viata lui daca nu il iubesti nu ii da sperante desarte si nici nu il tine pe loc.Trec anii degeaba pe langa el.

| CassandraSandrra a răspuns:

O fi fost curios baiatu. Nu-l baga in seama si ar trebui sa renunti la iubirea pentru el doar ai deja 1 prieten! Iti trebuie 2? Oricum poate cine stie daca nu a fost intentionat o fi avut el treaba prin acea zona daca nu poate te spiona pe tine sau pe iubitatu happy