| pumpkinky a întrebat:

Deci chiar exista barbati carora nu le plac sexu? In 2 ani de zile o singura data am primit de la iubitul meu
I am tot cerut si nu vrea, zice ca nu i place
Ce sa cred?

28 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Falokrat l am sters pentru ca nu am inteles intrebarea de prima data,eu nu ma plang,eu afirm ca aspectul fizic conteaza, ai primit ignor pentru jigniri, atac la persoana, nu poti sa te exprimi in mod civilizat, nu avem ce discuta

| Emilian65 a răspuns:

Nu vrea cu tine, dar poate face cu alta.

| Hammurabi a răspuns:

Încearcă cu frișcă sau Nutela, vezi poate îi place așa... laughing

| SG1995 a răspuns:

Da sunt cazuri rare de persoane asexuale, nu au deloc apetit si in general le displace sexul.

| peperonies a răspuns:

Probabil nu ii place cu tine.

| HazelEyes77 a răspuns:

E ceva in neregula cu iubitu tau. Cand iubesti pe cineva te atrage mult si fizic si e firesc sa ti doresti sa faci dragoste cu persoana respectiva. O relatie fara pasiune si implinire sexuala nu prea se poate numi asa. E posibil sa nu l atraga femeile daca chiar nu simte nici un impuls erotic cand vede una cu atat mai mult ca e iubita lui care face avansuri de acest gen. Poate ca nu si da seama. Discuta serios cu el pe tema asta ca nu i ok pentru tine.

| Freya1 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Iti spun eu care este problema.Ei stau in casa ca si colegi de apartament.El merge la munca si probabil la altele si ea sta acasa spala vase si face video chat.Cum sa se si culce cu ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca esti din Timisoara, ne faci de ras orasul, normal ca ne place sexul, ca el nu e atras de tine sau e impotent e treaba lui

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard196 a răspuns:

Prefera filmele porno in locul tau probabil, sau asa este el

| RAY a răspuns (pentru Eduard196):

Cei care vad filme porno au dorinta mai mare, masturbarea intretine dorinta sexuala, eu cred ca e asexual sau e diferit, fiecare om e diferit

| Eduard196 a răspuns (pentru RAY):

Da, dar in timp ajung sa aiba dorinta si fata de altele si sa se sature sa o faca doar cu una singura pentru ca filmele porno dau rorinta de diversitate. Acum in cazul lui cine stie? Ori nu are dorinta sexuala ori s-a saturat de ea.

| RAY a răspuns (pentru Eduard196):

Omul e o fiinta poligama sexual

| VictorVictoras a răspuns:

Nu intelegeti intrbarea... fata vrea sa spuna ca nu-i place sexul oral, sex normal fac ca iepurii. happy

| pumpkinky explică:

Cu igiena sunt non stop atenta, zi de zi dus si de 3 ori pe zi, ma stie si ma cunoaste ca sunt ff curata, el nu merge la altele, sta non stop cu mine! nu am cerut critici natalia, am cerut o parere// barbatilor chiar nu le plac sex oralu'?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru pumpkinky):

Păi ori zici de sex în general, ori de sex oral... E o diferenţă.

| SG1995 a răspuns (pentru pumpkinky):

Ah, daca te referi la oral, e ok chestie de gust, asta e nu ai ce face, i-ai facut tu, daca nu i-ai facut fa-i poate asa il convingi sa-ti intoarca favoarea.

| Freya1 a răspuns (pentru pumpkinky):

Nu critici dar tu ai spus de sex nu sex oral si in alte intrebari specificai ca va iubiti tare

| pumpkinky explică:

Da ma scuzati, acum am vazut ca nu am scris si oral, i-am facut si pofta de multe ori, imi bagam eu degetele si mi le lingeam si ziceam sa ia si el si nu vroia, nici macar limbuta sa guste nu sa isi mai bage botu la savarina, ce sa mai incerc laughing) eu ii fac normal, mereu.

| RAY a răspuns (pentru pumpkinky):

De cat timp sunteti impreuna?

| pumpkinky explică:

Nu sunt supraponderala deloc, am 50kg la 1.60
Mereu ne o punem sa zic asa... Orice facem inafaravde oral el mie
Deci revenind la problema mea ce sa fac cum sa l conving?

| RAY a răspuns (pentru pumpkinky):

Dar tu el nu i faci oral? dupa oral ce face? dar ereactie are cand te pui in poala lui?

| pumpkinky explică:

Suntem de 2ani impreuna

| RAY a răspuns (pentru pumpkinky):

Si mereu a fost asa?

| LibertyGTX a răspuns (pentru pumpkinky):

Hai sa ne luam de mana.
Sunt baiat si de 2 ani jumate o astept pe iubita mea sa facem ceva, si nu a vrut decat odata. Aceeasi situatie ca si tine.

| Vegeta07 a răspuns:

Nu-i place sexul cu tine.
Merge la alta care ii place

| Dorel45 a răspuns:

Salut pumpkinky!

O intrebare relevanta in aceasta situatie cred ca ar fi : esti cumva supraponderala? E posibil ca el sa nu se simta atras fizic de tine pur si simplu. De asemenea e posibil ca doar tu sa crezi ca sunteti intr-o relatie si el sa fie indiferent.

Funda? xD