| IntoMySoul a întrebat:

Deci,
De o saptamana incoace,in fiecare seara(si cand spun in fiecare seara,chiar nu exagerez)il visez pe fostul meu prieten.Suntem colegi de clasa si in primul sem(IX) am fost impreuna,dar ne-am despartit si am hotarat sa ramanem doar colegi,amici;Ne intelegem bine asa,mergem impreuna acasa,radem,uneori in ora il vad ca se uita la mine(dar poate mi se pare,nici eu nu stiu laughing)si cu toate acestea am inteles ca el oricum e interesat de altcineva thinking in fine,oricum nu mai incape vorba sa fim din nou impreuna(asta cred eupuppy dog eyes).Ideea e ca il visez foarte des,IN ORICE VIS trebuie sa fie o fractiune de secunda in care sa-l visez:ii visez privirea(suna ciudat?),mainile(oh,da asta suna ciudat laughing),visez ca suntem in clasa cu ceilalti colegi,stransi asa toti la o banca si noi ne tinem de mana,ne privim,iar ceilalti observa dar parca noi nu-i observam pe ei(what the **** people?:o )Sper ca n-o sa radeti si in special ca nu sunt obsedata de el(sau sunt? >:" I don't want to see ) Voi ce credeti?Funda MARE MARE MARE ! Thx.

6 răspunsuri:
| Heather_Sioux_Lindsay_1997 a răspuns:

Matusa mea mi-a zis ca majoritatea viselor se intampla invers.Subconstientul nostru ne transimite de multe ori lucrurile, intr-un mod mai placut, ca sa zic asa.Deci rezulta ca voi doi no sa fiti impreuna.Insa exista si exceptii de vise, care chiar se adeveresc. Daca nu simte pentru tine afectiunea aceea, multumeste-te cu el ca prieten.De multe ori un prieten adevarat e mult mai de nadejde decat un iubit.winking

| ateu123 a răspuns:

Sex macar faci in vise? e ceva normal sal visezi

| IntoMySoul explică (pentru ateu123):

Ce intrebare/raspuns idioata/idiot! Get a life!

| madalin1008 a răspuns:

Aduga in lista iliemada44 ca sa vb

| anonim00222 a răspuns:

Cum ai avut rabdare sa scrii atat?

| IntoMySoul explică (pentru anonim00222):

Am antrenament laughing Tu n-ai aflat pana astazi ca la o intrebare nu se raspunde cu o alta intrebare? WHAT THE FUCK?!