| anonim_4396 a întrebat:

Deci e o fata de care-mi place si vreau sa-i marturisesc la o ocazie din asta mai speciala si nu pea stiu ce sa-i zic
sctiu ca e cam pripit dar raman fara optiuni

5 răspunsuri:
| LolitaLempicka a răspuns:

Pai in primul rand scrie corect.
ai rabdare nu te grabi, toate se vor intampla la timpul lor.
asteapta-ti sansa, probabil daca incerci asa dintr-o data si o agasezi te va crede disperat.
ai grija

| GizazCraist a răspuns (pentru LolitaLempicka):

Am avut rabdare un an intreg
Peste 3 saptamani se termina clasa a 8a asa ca e ultima sansa

| LolitaLempicka a răspuns (pentru GizazCraist):

Daca ea ramane la licel din oras e ok, daca isi ia zborul in alta parte ia-ti adio.

| GizazCraist a răspuns (pentru LolitaLempicka):

Nah ramane in oras dar nu o sa o mai vad atat de des ca amandoi stam la marginea orasului(la poli opusi)

| GizazCraist a răspuns (pentru LolitaLempicka):

Ma rog mi-am facut un plan dar am nevoie si de o replica cand ii zic ce cred crying