| mariacatalina2614 a întrebat:

Deci, eu m-am jucat cu prietenul meu si i-am pus mana pe penis. Dupa eu am fost la baie, mi-am atins lenjeria intima dar cand m-am sters poate m-am atins si la va*** din greseala. El nu si-a dat deloc drumul, asa zice si crede ca ma panichez degeaba dar totusi trebuie sa fi sigura. Eu am citit foarte mult despre sex, inca sunt virgina dar totusi ma interesez mult. Am citit ca baietii atuci cand sunt exictati tare nu isi dau seama cand ejaculeaza, dar el este sigur ca nu i s-a intamplat si si-ar fi dat seama daca era asa. Pot fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Stai calma, nu poti ramane insarcinata decat daca te penetreaza si iti da drumul in tine, calmeaza-te

12 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu se ramane insarcinata. daca se uita cineva la vaginul tau!

| mariacatalina2614 explică (pentru foxi):

Citeste mai bine, n-am zis ca s-a uitat cineva in vaginul meu.

| foxi a răspuns (pentru mariacatalina2614):

A fost o gluma!

| mona a răspuns:

Nu poti fi insarcinata

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor) hai ca m-ai amuzat teribil
daca e asa cum spui e imposibil, + ca esti virgina...

| Azµre a răspuns:

Ești naivă...
Ai mai mult de 14 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu rămâi însărcinată decât atunci când eşti penetrată atât.
Nu eşti însărcinată şi terminaţi cu astfel de jocuri!
Te pup!

| AleXisAleXis a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata stai linistita :*

| m2704 a răspuns:

Nu esti insarcinata stai linistita.Trebuie sa ejaculeze in vagin pentru a fi insarcinata.

| Zeuss1smyname a răspuns:

Ce ai citit tu despre sex ba? Lasa-ti parintii sa faca asta, nu tu!

| Andreiionita12 a răspuns:

Atat timp, cat nai fost penetrata, nu poti fii insarcinata. Ai grija de tine sa nu ai o sarcina neplacuta. Noroc.
Sa fii iubita.

| Marcela_Nasalean_1988 a răspuns:

Nu.poti sta linistita happy