| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu sunt a 7 a si am 14 ani(am fost data la 7 ani jumate spre 8) eu sunt mai timida in privinta cand imi place mult un baiat, dar eu nu stiu cum pot sa vorbesc cu el care el e a 8a se uita la mine si eu la el, adevarul e ca l-am prins ca se uita si ciudat.Nu inteleg, cum faptul cand il vad, de fiecaredata ma simt afectata.Imi vine sa ma dau cu capu-l pereti!

4 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Eu mi-as calca timiditatea si m-as duce la el! Ce e cu atatea intrebari pe capul meu, raspunsul il pot afla doar de la sursa!
Daca se uita frumos la tine si zambeste cred ca te place si probabil cand se uita mai ciudatel probabil ca se intreaba daca si tu il place sau nu.Asta am aflat "bagandu-ma in pielea lui".
Du-te la el zambind(un zambet relaxat, nu te forta)si intreaba-l de ce se uita la tine. Daca se intampla sa inceapa sa rada (asa am intalnit la unii baieti, asa ca te previn)spune-i ca vorbesti foarte serios!
Numai asa te poti linisti la problema asta, intrebi sursa!
Succes!

| paul0013 a răspuns:

Probabil el e aproape la fel ca tine...nu poate sa-ti spuna nimic si eu as spune daca nu reusesti sa-i spui direct scrie-i un sms... dar totusi as recomanda sa-i spui direct dar vezi sa fiti mai singuriwinking...actioneaza si lasa emotiile el la anul se va duce la liceu si va fi prea tarziu atunci...mult norockiss

| MrDemonitzxa a răspuns:

Si mie imi place de un baiat de a 8 a... dar... asta e... fi tu mai cu tupeu ` pentru ca vorba aia "cu rusinea mori de foame" laughing cand treci pe langa el... priveste-l intr-un fel mai frumos...sau fa-l gelos vorbeste cu alti baieti sau baiat cand treci pe langa el... sau cand il vezi prin preajma daca si el te place o sa faceti cumva unul dintre voi primul paswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e cea mai ciudata manifestare a atractiei pe care o simti fata de o persoana... gen sa te dai cu capul de pereti?straight face Nu mai bine ramai tu la fluturasi in stomac? laughing