| dede11112 a întrebat:

Deci faza sta in felul urmator. Am facut sex neprotejat si nu m-am terminat doar ca era plina ca un fel de sperma cand am scos-o. Sincer sa fiu sunt cam speriat. Nu am mai ejaculat de 3 zile, urinat cu 30 de minute inainte. M-am mai informat inainte putin despre asta. Totusi nu poate ramane insarcinata nu? Si sa va spun sincer cu prezervativ nu simt pic de placere si imi moare.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine nu poate sa rămână gravidă.

| Sofer a răspuns:

Pai cum sa rămână man. Nu rămâne dacă ai făcut sex protejat.

| Teo29 a răspuns:

Cauta prezervative ultra-thin sau altele care sa iti ofere placere, ori, cauta pe net gen pe la sex-shopurile online diferite modele cu care sa te impaci.
Fara protectie, nu e deloc o solutie