| Stevida10 a întrebat:

Deci... imi place de un baiat de foarte mult timp (29 dec 2013). Deci am inceput sa vorbim si sa ne intelegem foarte bine. Ma rog am avut multe certuri si chestii de genu. Si pe la sfarsitul lui Martie aproape eram impreuna, dar totusi nu am fost. Inca imi mai place de el si i-am zis. El a zis ca sunt frumoasa, dar sunt mica (eu trec a sasea, el a noua). Nu stiu... am incercat sa il uit, dar nu am mai tinut vreodata la o persoana asa. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| marin81 a răspuns:

Sa ai rabdare, peste cativa ani va umbla el dupa tine/ Timp ai destul, eu zic sa te concentrezi pe alte lucruri importante la varsta ta

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu face nimic, lasa timpul sa te rezolve.

| TeckTonik997 a răspuns:

Esti micuta pentru el intr-adevar. exista trei variante posibile: 1. nu te place si nu vrea sa te raneasca asa ca incearca sa ocoleasca un refuz 2. i-ar fi rusine cu tine ca esti mica 3. are minte in cap si te lasa sa iti traiesti copilaria linistita

| marinageorgiana14 a răspuns:

Buna! timpul le face pe toate..de unde esti?

| msKat a răspuns:

Timpul este cheia... sa nu te superi pe mine dar esti prea micuta, o sa vezi ce peste 2, 3 ani o sa umble el dupa tine

| bobo37 a răspuns:

Cand ti-ai dat seama ca il iubesti? cand te jucai cu papusele?

| bobo37 a răspuns:

Ce nume de tiganga ti-ai pus pe TPU

| Stevida10 explică:

Sv, tu