| anonim_4396 a întrebat:

Deci in aprilie m`am combinat cu o fata. Relatia noastra a duat pana in iunie care ne-am certat.mai mult a fost vina mea. Apoi in iulie m`am impacat si m`am combinat din nou cu ea. Nu a duarat decat vre`o 2-3 saptamani ca ne-am despartit. Si m`am certat cu ea pana in seara asta in care mi-am cerut scuze. Cand sa o intreb Din nou daca imi mai da o sansa? Chiar o >>iubesc. Si nu vreau raspunsuri geN: "Ce ma intrebi pe mine" ...bla.bla Vreau Raspunsuri cat mai sincere. va rog fundita la cel mai folositor

Răspuns Câştigător
| Rinorac7928 a răspuns:

Fratele meu poti sa o ti asa pana faci barba alba ca nu o sa fie o relatie de durata si la un moment dat o sa ia pe altu.
trebuie intai sa remediezi problema care va tot desparte si apoi sa te duci iar la ea.
poti sa ii ceri iertare si acum daca ai remediat problema
daca nu trimite-mi mie un mesaj mai detaliat despre subiectul certelor si poate te ajut eu.
bafta happy

6 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Daca ai avea ceva in cap nu te-ai mai purta cu ea in halul asta, ca tot spui ca. "o iubesti".

| Pedala a răspuns:

Daca iti mai da o sansa eu zic sa ii dai imediat papucii. E proasta!

| sebastyancuidiny a răspuns:

Esti un terminat, ti-o spun sincer din suflet.

| Shenn a răspuns:

In loc sa va certati mai bine vorbiti calm si fara nervi,nu rezolvi nimic daca tipi la ea,incearca sa lasi de la tine, macar daca recunosti ca e vina ta, nu incerca sa faci pe desteptul si lasa orgoliul in alta parte cand esti cu ea.toata lumea se mai cearta,avem momente bune si proaste, dar din astea invatam pana la urma nu? incearca sa o intelegi si mai lasa de la tine, nu cred ca e greu sa vorbesti calm si sa rezolvati problemele aman2. Daca e vina ta nu faci pe grozavul, iti ceri scuze si gata.nu e nimic penibil in asta,ba chiar invers. Daca o iubesti nu te comporti asa cu ea.tu ar trebui sa ai grija si sa te porti frumos cu ea, nu sa tipi si sa o jignesti.cel mai bine vorbesti cu ea iti ceri scuze si ii spui ca iti pare rau. happy si asta cat mai repede, nu peste 1saptamana.

| Oanna07 a răspuns:

Dragul meu spek, ma bucur ca macar prin scris ai tupeul sa recunosti ca ai fost de vina. Ceea ce iti spun eu este ca mai intai ar trebui sa ii castingi increderea, sa vada ca te-ai schimbat si ca meriti o a doua sansa. Daca ea observa aceasta schimbare si inca te mai iubeste te va ierta si relatia voastra va avea un nou inceput. Daca ramai cu acest caracter infect nu poti obtine prea multe. Multa bafta si sper sa ai curajul sa vb asta cu mine si face to face.

| spek a răspuns:

Tocmai la ce raspunsuri nu ma asteptam...Tu crezi ca faci puncte daca te vitez eu ca raspuns sstupid? nu faci daca iei fundita. cine raspunde bna re fundita nu ca vasile asta