| ZeWsSs a întrebat:

Deci mie unul nu prea imi pasa de chestia asta...dar am 17 ani si am penisul de doar 13cm, am facut-o doar cu prietena mea cu cre sunt de aproape 2 ani, ea nu mi-a zis nimic niciodata dar totusi sunt ingrijorat....se mai dezvolta de la aceasta varsta?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TymbarkCo0L a răspuns:

Pana la 21 de ani se mai poate dezvolta(nu tea stepta ca o sa sara pana la 21)sau ramane asa

| mariusochiverzi a răspuns:

Sal, se mai dezvolta putin, nu trebuie sa ti faci griji in privinta marimi, important este cum o faci fericita pe prietena ta