| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu inteleg corpul meu deloc. povestea incepe cand am facut-o cu prietena mea a mers totul ok inainte nu am putut ca nu mi-se scula dar a doua oara a mers si a patra si a 12 dar mai nou nu se mai scoala deloc adica mai de mult cand stateam un pic si voiam mi-se facea stanca si ii placea mult dar acum nu mai pot nici prin slujba sa o ridiclaughing si asta nu e doar la ea cam la tot si am fost plecat 1 saptamana si cand ne-am vazut am facut noi ce am facut si supriza s-o facut beton armatlaughing dar dupa faza aia in ziua aceea si urmatoarele 5 nu a mai dat semne de viata...si inca ceva de mentionat inainte sa o facem dadeam la manivela pe scurtrolling on the floor o perioada cam lunga... dar nu stiu ce sa mai fac am o varsta frageda ce propuneti?big grin fara bataie de joc

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Incearca sa nu o mai folosesti asa de mult o perioada de timp.prea multa masturbare, sex duce la problema care o ai.incearca sa-ti doresti sa faci sex, atunci ala micu se va conforma.insa daca practici sexul ca pe un sport, cam naspa.

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

laughing
Mai așteaptă...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu te mai masturba, iti aduce probleme in dormitor masturbatul.
Consulta si un medic.
Te pup!

| Ssx a răspuns (pentru anonim_4396):

Masturbarea am lăsat-o de o luna și nu cred ca e de aici problema

| TizZu15 a răspuns:

Asta inseamna ca nu esti destul de excitat.Intreabo daca vrea sa iti faca oral poate se schimba fenomenul.happy