| senstein a întrebat:

Am facut sex in apa dar ma cam doare penisul cand se scoala, de ce? am mai facut si nu am patit pana acum asa ceva, e prima oara cand ma doare scula. si inca ceva, pana aucma nu imi dadeam drumu in prietena mea dar mi-am dat drumu si am vazut ca sperma iesa afara nu ramane intransa, de ca?

6 răspunsuri:
| TheBaby a răspuns:

Sperma rămâne în apă un timp... Vei avea un copil!

| senstein explică (pentru TheBaby):

Nu voi avea, ca ia pilule... eu am grija de fiecare data cand fac sex, umblu cu prezervative si pilule dupa mine in portofel pentru orice 'eventualitate'laughing

| TheBaby a răspuns (pentru senstein):

Atunci e bine.
Te felicit!

| senstein explică (pentru TheBaby):

Multumesc.

| Cristian0884df11 a răspuns:

Sex in apa? nu tea-i inecat?

| Shadowlord a răspuns:

Ai dat m**e la pesti nebulelaughing