| kiddscream a întrebat:

Deci nu stiu ce sa fac m-am indragostit lulea de un prieten de al meu.problema e ca si prietenei mele bune ii place de el.nu stiu ce sa fac ma gandesc la el mereu. vb pe mess ne vedem vb si ne intelegem foarte bine.si parca asta inrautateste lucrurile mai mult imi place de el dar parca daca nu il vad.parca simt un gol in inima...sad

Răspuns Câştigător
| TeoDora123 a răspuns:

Daca si prietena ta il simpatizeaza atunci chiar nu are rost sa te combini cu el.Parerea mea este ca : un baiat mereu iti va gresii o prietena iti va fi alaturi atunci cand un baiat iti greseste.Nu crezi?happy eu zic ca mai bine preferi prietena decat baiatul. Daca vei sta cu el, prietena ta nu-ti va zice nimic. poate felicitari.Dar mereu isi va aminti de asta.
Crede-ma happy bafta

1 răspuns:
| bybysor a răspuns:

Probabil el nu te place sau ii este rusine sa faca primul pas.da`i de inteles ca il placi si poate iese ceva happy iar daca nu...asta e vei gasi pe cineva care sa te faca fericita :*