| HelloKitty_9514 a întrebat:

Deci nu știu ce se întâmpla cu mine! dacă mi se pune pata pe un băiat, ma tot dau la el și ii dau speranțe, ca după aia sa ii distrug speranțele. e ca un fel de joc! care ma satisface! și nu-l mai bag în seama.asa fac cu toți.ma gândesc cum ar fi dacă și un băiat mi-ar face mie asa ceva.eu,e ca și cum mi-asi exersa puterea de seducțielaughingși mai am încă o problema.acasă, cu familia sunt o fire foarte timida si retrasa, da la școala, nu stiu ce am, am o energie negativa d-aia in mine, de imi vine sa ma urc pe pereti, imi vine sa ma dau cu capu de peretilaughingnu stiu daca ma intelegeti,,, eu", de acasa este total diferita de cealalta,, eu" de la scoala si in societate.cum sa fac? ce sa fac? cum asi putea sa ma schimb? nu ma pot abtine sa nu fac traznai.pls help si nu raspundeti la misto.

2 răspunsuri:
| Awkesna a răspuns:

treci printr-o perioada de maturitate tongue, asta-i clar

| bogdang a răspuns:

Poate ai influentehee hee

E normal ca acasa sa fii altfel, mai linistita, doar esti intr-un loc in care te simti calma si... ca acasa happy
Daca ai scoala dupa-amiaza te inteleg, a naibii energie se duce toata la scoala si cand ajungi acasa vrei doar... relax tongue
Si nu mai da sperante desarte la baieti, ca unii chiar nu merita asa tratament laughing, sincer!