| BlackEyedGirl a întrebat:

Deci problema e urmatoarea: pe mine ma place un baiat pe care eu nu il plac foarte mult. si toata lumea spune ca ar trebui sa fim impreuna ca ne potrivim...
Si eu plac mult de tot un baiat care nu stiu ce simte pentru mine, asa vorbim, e foarte de treaba cu mine, dar nu stiu cat de mult ma place.
Ce ar trebui sa fac? Cu cine ar trebui sa raman? Fundaaa! puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In primul rand ca nu ai din ce alege. Ai o relatie cu un baiat pentru care nu simti nimic, dar esti in randul lumii, nu? Apoi ti-ai dori, asa cum ar fi normal, o relatie cu un baiat pe care-l placi, dar el nu este interesat de tine. Asadar, ce poti alege?

| BlackEyedGirl explică (pentru neutrino):

De fapt, nu am o relatie cu cel care ma place happy m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna dar i-am zis ca inca nu pot sa ii dau un raspuns, iar cu cel pe care il plac ma inteleg bine, asta vara vorbeam zilnic, toata ziua ma chema sa iesim, doar ca acum iarna nici el nu prea iese si de aia am cam pierdut legatura in ultimul timp, deci nu pot spune ca nu simte nimic pentru mine, poate exista vreo sansa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult cu baiatul care iti place si sa afli daca ii place de tine sau nu. Daca el nu te invita la o plimbare, suc, etc. fa tu acest pas. Daca te invita a doua oara el, sigur ii place de tine, daca nu, si nu e timid, nu te place, asa ca cauta altul, baiatul care te place sau altul.
Spor

| Conficker a răspuns:

Ai un avantaj, acela de a alege. Vorbeste cu amandoi si alege, incearca totusi sa nu te lungesti cu vorbitul cu amandoi, s-ar putea sa ramai singura...

| smile8dream a răspuns:

Pai eu una m-as interesa sa vad daca baiatul pe care eu il plac ma place si el, iar daca ma place i-as spune...eee,daca nu te place atunci ai putea sa iesi la un suc cu baiatul care te place si mai stii? sper ca te-am ajutat big grin