| AnaMariutza15 a întrebat:

Deci sa incepem cu inceputul. am stat cu un baiat 2 ani l-am iubit mult, dar acum 4 luni ne-am despartit. acum am alt prieten pe care pot sa spun ca il iubesc, dar el crede ca tot pe fostul il iubesc si nu pe el. ce ar trebui sa fac sai dem ca il iubesc?

Răspuns Câştigător
| Mysteriouss a răspuns:

Pai cam complicat pai mai incearca prin comunicarea fata in fata cand te uiti in ochii lui spune-i un sincer te iubesc si fii foarte dulce cu el si mai explica-mi ca l-ai iubit candva acum il iubesti pe el prezentul si viitorul conteaza! Bafta!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine pentru tine ca poti iubi cu o frecventa de 4 luni. Pe al doilea acum de curand te-ai cuplat cu el si deja il iubesti. Felicitari! Iubeste-l cu tot sufletul si din tot trupul tau dar ai grija dupa aceea sa nu plangi.