| BaDz a întrebat:

Deci salut TPU! Eu sunt indragostit de o fata dar nu cred ca ei i place de mine e de la mine din clasa...cum ar trebui sa procedez?
astept sugestii!

Răspuns Câştigător
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Spune-i ca nu se va intampla nimic cu prietenia voastra, fii sigur pe tine si de 14 feb dai o floare si spune-i in fata ce simti invit-o la o prajitura, un suc impartasestei secrete de atale sa nu fii secrete penibile, nu o sacaii pe mess, acordai timp
bafta

7 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Cauta pe la aceasta categorie si vei gasi milioane de raspunsuri la intrebarea ta, ca mai sunt in astfel de situatiihappy

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu mai judeca tu inainte de a avea un raspuns?''nu cred'' ce prostie e asta? verifica...zambeste-i,intreab-o ceva, vorbeste cu ea si o sa afli daca te place

| Azµre a răspuns:

După ce că e de la tine din clasă, nici să vorbești cu ea nu ești în stare.
Cu atât mai simplu, vă știți din aceeași clasă!
Vorbește cu ea fă-o să se simtă bine.
Scoate-o afară!

| Liliana1981 a răspuns:

Incearca sa comunici cu ea. Daca vezi ca nu iti acorda atentie inseamna ca n-ai nicio sansa. Si asa elimini "nu cred"-ul.

| BaDz explică (pentru Liliana1981):

Am incercat dar ea practic cate odata ma ignora cate odata imi da multa atentie sad

| BaDz explică:

Sunt prieten bun cu ea si cred ca daca o sa i spun sentimentele mele nu o sa mai vrea sa fim nici prieteni...

| AlinnaS a răspuns:

Pur si simplu, incearca sa vorbesti cu ea, nu fi timid sau chesti din astea ca nu-ti va iesi nimic..fi mai apropiat de ea.